Psikolojik Danışmanların Objektifinden: Sokak Fotoğrafçılığı X-Workshop – İzmir

Tarih / Saat:

09 Aralık 2018 Pazar / 10:30 – 16:00

Yer:

Fujifilm İzmir Eğitim Merkezi (Cumhuriyet Bulvarı Büyük Kardıçalı İşhanı No:54 Dükkan No:4 Konak / İzmir)

https://goo.gl/maps/jGQCtnGRpC42

 

Ücret:

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Başvuru Formu:

https://goo.gl/forms/LI3pnRvq61EwZ4d43

 

İzmir’in tarihi sokaklarını ve meydanlarını gezerken size ödünç olarak verilecek fotoğraf makine gövde ve objektiflerini tüm gün sınırsızca denemek ve deneyimli eğitim kadrosundan sokak fotoğrafçılığı hakkında bilgi almak ister misiniz?

Daha önce Türkiye’nin dört bir köşesinde yapılan bu etkinlik İzmir sokaklarında Türk PDR DER İZMİR şubesine özel olarak devam ediyor. Deneyimli eğitim kadrosundan sokak fotoğrafçılığı ve sokak fotoğrafçılığında ekipman seçiminin önemi ile ilgili bilgi alırken yeni teknoloji fotoğraf makinelerini ve lenslerini sokakta deneme fırsatı yakalayacaksınız. Fotoğraf çekerken psikolojik danışman meslektaşlarımızla, arkadaşlarınızla keyifli bir pazar geçirmek istiyorsanız sizleri etkinliğimize davet ediyoruz.

X-WORKSHOP İÇERİĞİ

DSLR & Aynasız fotoğraf makineleri hakkında bilgi

Fotoğraf makinelerinde kullanılan teknolojik yenilikler

Sokak fotoğrafçılığında ekipman seçiminin önemi

Kullanılacak ekipmanların tanıtımı

Uygulamalı iç ve dış çekim

 

X-WORKSHOP ROTASI 

Büyük Kardiçalı Hanı

Tarihi Kemeraltı

Konak Meydanı Saat Kulesi

 

!!!Önemli Hatırlatma!!!

Katılımcıların etkinlik boyunca çekecekleri fotoğrafları kayıt etmeleri için yanlarında SD hafıza (SD, SDHC, SDXC vb.) kartı getirmeleri gerekmektedir. Eğer SD kartınız yoksa eğitim başlamadan önce mağazadan da satın alabilirsiniz. Workshoplara Micro SD (telefon için kullanılan kartlar) hafıza kartları kabul edilmeyecektir.

Ekipman teslimi resimli nüfus kimliği ile yapılmaktadır. Kimliğiniz etkinlik günü süresince workshop eğitmenlerinde kalacaktır ve gün sonunda ekipman teslimi ile geri iade edilecektir.

 

 Kontenjan

Kontenjan katılımcıların ekipman denemek için sıra beklememesi ve her katılımcı ile bire bir ilgilenilmesine olanak sağlamak amacıyla 20 kişiyle sınırlandırılmıştır. DSLR Fotoğraf makinesi olanlar kontenjana bakılmaksızın çalışmaya katılabilirler.